O společnosti Cotrex PC s.r.o.

Počátky firmy Cotrex PC s.r.o. sahají do roku 1990, kdy v Jablonci jako jedna z prvních počítačových firem vznikla Liška a spol. vos. Ta v roce 1991 změnila právní formu na Liška a spol. s. r. o. V roce 1996 s odchodem Ing. Libora Lišky se přejmenovala na Cotrex PC, s. r. o. Od roku 2007 je jediným jednatelem a vlastníkem Ing. Petr Klokočník.

Firma Cotrex PC s.r.o. se od počátku zabývá dodávkami výpočetní techniky a služeb s výpočetní technikou souvisejících. V počátečních letech byl velký hlad po výpočetní technice. Firma spolupracovala s Mezinárodní organizací novinářů a dodávala počítače po celé republice. Zajímavými byly zakázky pro Parlament ČSFR, Prezidentskou kancelář, nebo Škodu Mladá Boleslav. V době velké konjunkury dosáhla až 32 kmenových zaměstnanců v rámci společnosti Cotrex a.s. V té době firma provozovala velkoobchod výpočetní technikou ve spolupráci s firmou Vikomt.

Postupně se firma omezovala na menší region a hlavně firemní klientelu.V posledních letech se soustředí zejména na služby a komplexní správu firemních sítí, dále na dodávky počítačových celků pro průmysl, školy a veřejnou správu a nově také na internetový marketing.

Hlavní zaměření firmy Cotrex PC s.r.o.

Soustředíme se na firmy a instituce s 5 až 50 počítači v regionu Jablonec nad Nisou a Liberec, kterým provádíme kompletní správu IT včetně dodávek techniky a materiálu. Se stálými zákazníky pracujeme na základě servisní smlouvy, kde jsou definovány pravidelné úkony i reakce na náhlé problémy včetně vedení dokumentace.

Máme zkušenosti s bezpečnostními audity podle ISO 27000, evropskými projekty i jinými specifickými požadavky na dodávky a správu. Technici jsou pravidelně vzděláváni a vedeni k zodpovědné práci podle pravidel ITIL. V současné době zaměstnáváme 10 kmenových zaměstnanců, ostatní řeší přes externí zaměstnance. Roční tržby se pohybují okolo 25 mil. Kč.

Najdete nás na  adrese Rýnovická 4, Jablonec nad Nisou, pobočka se skladem a dílnou je na adrese Lomová 740, Liberec.

Výpis z Obchodního rejstříku
Výpis z Živnostenského rejstříku
Osvědčení o DPH
Certifikát Autorizovaný partner Microsoft

Sídlo firmy : Cotrex PC, s. r. o.
Rýnovická 4, 466 01 Jablonec nad Nisou (mapa)
IČ/DIČ: 00525154 / CZ00525154
Tel: 483 711 364, 483 714 910
Banka: 6264963/0300 CSOB Jablonec nad Nisou
Mail: info@cotrex.cz