O společnosti Cotrex PC s.r.o.

Počátky firmy Cotrex PC s.r.o. sahají do roku 1990, kdy v Jablonci jako jedna z prvních počítačových firem vznikla Liška a spol. vos. Ta v roce 1991 změnila právní formu na Liška a spol. s. r. o. V roce 1996 s odchodem Ing. Libora Lišky se přejmenovala na Cotrex PC, s. r. o. Od roku 2007 je jediným jednatelem a vlastníkem Ing. Petr Klokočník.

Firma Cotrex PC s.r.o. se od počátku zabývá dodávkami výpočetní techniky a služeb s výpočetní technikou souvisejících. V počátečních letech byl velký hlad po výpočetní technice. Firma spolupracovala s Mezinárodní organizací novinářů a dodávala počítače po celé republice. Zajímavými byly zakázky pro Parlament ČSFR, Prezidentskou kancelář, nebo Škodu Mladá Boleslav. V době velké konjunkury dosáhla až 32 kmenových zaměstnanců v rámci společnosti Cotrex a.s. V té době firma provozovala velkoobchod výpočetní technikou ve spolupráci s firmou Vikomt.

Postupně se firma omezovala na menší region a hlavně firemní klientelu.V posledních letech se soustředí zejména na služby a komplexní správu firemních sítí, dále na dodávky počítačových celků pro průmysl, školy a veřejnou správu a nově také na internetový marketing.

Hlavní zaměření firmy Cotrex PC s.r.o.

Soustředíme se na firmy a instituce s 5 až 50 počítači v regionu Jablonec nad Nisou a Liberec, kterým provádíme kompletní správu IT včetně dodávek techniky a materiálu. Se stálými zákazníky pracujeme na základě servisní smlouvy, kde jsou definovány pravidelné úkony i reakce na náhlé problémy včetně vedení dokumentace.

Máme zkušenosti s bezpečnostními audity podle ISO 27000, evropskými projekty i jinými specifickými požadavky na dodávky a správu. Technici jsou pravidelně vzděláváni a vedeni k zodpovědné práci podle pravidel ITIL. V současné době zaměstnáváme 10 kmenových zaměstnanců, ostatní řeší přes externí zaměstnance. Roční tržby se pohybují okolo 25 mil. Kč.

Najdete nás na  adrese Lomová 740, 463 12 Liberec-Vratislavice nad Nisou-Vesec.

Výpis z Obchodního rejstříku
Výpis z Živnostenského rejstříku
Osvědčení o DPH
Certifikát Autorizovaný partner Microsoft

Sídlo firmy : Cotrex PC, s. r. o.
Lomová 740, 463 12 Liberec-Vratislavice nad Nisou-Vesec (mapa)
IČ/DIČ: 00525154 / CZ00525154
Tel: 483 711 364, 483 714 910
Banka: 6264963/0300 CSOB Jablonec nad Nisou
Mail: info@cotrex.cz