Správa počítačové sítě

Správa počítačové sítě je pro firmy klíčová – spolehlivá a bezpečná počítačová síť je jedním ze základních předpokladů stabilní a fungující společnosti. Nejčastějšími problémy, které narušují plynulost pracovního procesu ve firmách je malá kapacita, nefunkční nebo špatné připojení k internetu, nestabilní server, neoprávněné přístupy a editace dat. Pro vyřešení těchto problémů je dobré obrátit se na odborníky.

Správa počítačové sítě profesionály

Zajistíme bezproblémový chod vaší počítačové sítě, nakonfigurujeme jednotlivé síťové prvky, pomůžeme s implementací a nastavením nejnovější služby a technologie. Firmám poskytujeme plnou IT podporu, která spočívá v kompletní správě počítačové sítě včetně odborných konzultací.

Jak minimalizovat problémy

Předpokladem pro  správné a bezproblémové fungování firemních systémů je komplexní správa počítačové sítě. Ta se skládá z celé řady dílčích úkonů, kterými správce sítě předchází vzniku neočekávaných problémů a rizik, které mohou negativním způsobem ovlivnit a narušit chod procesů uvnitř firmy.

Nabízíme realizaci jednorázových úkonů spojených s úpravou počítačové sítě a řešením dílčích problémů, stejně jako služby zahrnující komplexní správu sítě.

Jak maximalizovat výkon počítačové sítě

Připravíme pro vás optimální řešení a nastavení počítačové sítě a softwarového vybavení! Správa počítačové sítě není jediné, co na nás můžete převést. Postaráme se také o veškerou výpočetní techniku.  Jedná se nejen o počítače, notebooky, tablety a další HW, ale také o kamerové a pokladní systémy.

Jaké kroky realizujeme

  • Zabezpečení počítačové sítě před neoprávněnými přístupy zvenčí (tj. instalace firewall apod.)
  • Zabezpečení uživatelských stanic (výběr a instalace antivirového softwaru, firewall atd.),
  • Výběr a instalace vhodného síťového operačního systému
  • Instalace a údržba aplikačních serverů
  • Připojení klientských PC stanic do počítačové sítě
  • Instalace a údržba softwarového vybavení na klientských PC stanicích
  • Nastavení přístupových práv do počítačové sítě a k datům zákazníka
  • Evidence hardwarového a softwarového vybavení
  • Asistence uživatelům při běžném používání výpočetní techniky a další

Chcete si objednat nezávaznou konzultaci ke správě vaší počítačové sítě nebo se jen na něco zeptat? Pak neváhejte a vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme.