Pokladní systémy DATONA

Obsloužíme malé i velké obchody, obchodní řetězce i stánky. Možnost přizpůsobení individuálním požadavkům uživatelů. Samostatné sklady pro jednotlivé prodejny. Vzdálená správa. Připraveno pro elektronickou evidenci tržeb.

Restaurace (gastro provoz)

Specializovaný systém, který se přizpůsobí každému gastro provozu od občerstvení, fast food či bufet, přes čajovny, pivnice, kavárny a vinárny až po velké restaurace. Restaurační systém s nastavitelnou mapou stolů dle jejich skutečného rozmístění a odpis surovin ze skladů dle receptur pro jednotlivá jídla.

Ať už otevíráte nový obchod, restauraci nebo již provozujete třeba i celou síť zavedených prodejen, určitě rádi přijmete každou pomoc, která Vám zjednoduší a zefektivní Vaši práci. Právě takovým pomocníkem je pokladní a skladový systém DATONA. Nabízíme Vám  modulární pokladní a skladový systém, který připravíme přesně podle Vašich potřeb. Nekupujete nic zbytečného. Nejsme jen prodavači, ale odborníci. Probereme s Vámi Vaše představy, poradíme jak nejlépe pokladní a skladový systém využít. Abyste ho mohli rychle začít užívat, naplníme jej daty a nastavíme dle Vašich potřeb.

DATONA pro obchod, restaurace i hotel

Pokladní systémy DATONA jsou výkonným a spolehlivým řešením pro Váš obchod, restauraci či hotel. Dotykové pokladny podporují všechny běžné druhy prodeje, zajišťují bezpečnost a slouží jako registrační pokladna podle zákonů v zemích EU.

Díky svojí moderní modulární architektuře je POKLADNA DATONA vhodná jak pro firmu s jedinou pokladnou, tak i pro obchodní sítě se stovkami pokladen, desítkami skladů, prodejními akcemi nebo procesně orientovaným prodejem či stovkou ticíc PLU na každé pokladně. Pokladny pracují i v případě přerušení internetového připojení.

Pokladní systémy DATONA jsou plně integrované s platebními terminály od Komerční banky/Global Payments Europe. Garantujeme podporu nejnovějších vlastností vč. bezkontaktních plateb.